Prawdziwe opinie klientów

Zapraszam do zapoznania się z opiniami moich klientów. 

kliknij i sprawdź

Queen Vee
Queen Vee
2022-05-05
DJ zdecydowanie dołożył swoja cudowną cegiełkę w organizację wesela. Dobrze dobrana muzyka spełniająca nasze oczekiwania, ciekawe zabawy i konkursy i co najważniejsze pełne zaangażowanie.
Artur Wodarczyk
Artur Wodarczyk
2022-02-25
Nasze wesele odbyło się już jakiś czas temu, ale do dziś z uśmiechem wspominamy prowadzone przez Damiana animacje. Dużo wiedzy i pomysłów na kreatywne wesela 🙂
Laura
Laura
2022-01-02
Polecam serdecznie każdemu kto chce się bawić na własnej osiemnastce i nie stresować się żadnym etapem imprezy! Świetny kontakt i profesjonalizm. Muzyka dobrana idealnie! Zabawy prowadzone ze smakiem, goście zachwyceni 🙂 Polecam z czystym sumieniem! 😀
Judyta Lorek
Judyta Lorek
2021-10-06
Z całego serca polecam współpracę z Panem Damianem. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki Niemu nasze wesele było jednym z lepszych na jakich byłam w życiu. Goście bardzo dobrze się bawili, a parkiet był pełen co mówi samo za siebie. Pan Damian to bardzo wyrozumiały i pomocny człowiek, jeszcze raz polecam:)
Jolanta Pawelka
Jolanta Pawelka
2021-08-09
Będąc na weselu u Pawła i Julii Gatner chciałabym wyrazić pozytywną opinię o DJWodzireju.Zachęcam innych do korzystania z usług Pana Damiana
Martyna Gatner-Siemieniuch
Martyna Gatner-Siemieniuch
2021-08-09
Bardzo profesjonalny DJ. Sprzęt, nagłośnienie i wszelkie gadżety potrzebne do zabaw na najwyższym poziomie. Bardzo podobały mi się zabawy i wspólne tańce integrujące gości. Myślę tez, że każdy z weselników mógł się wczoraj świetnie wybawic, ponieważ przekrój muzyczny był bardzo zróżnicowany. P. S. A za 2 kawałki hip-hopowe Tymka na parkiecie, to będę Panu Damianowi dozgonnie wdzięczna 🙂 super! Dziękujemy bardzo!
Marcel Księżycki
Marcel Księżycki
2021-08-06
Damian to profesjonalista. Myślę, że to słowo wystarczy. Dziękuję, że byłeś obok nas w dniu naszego wesela. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za to, jak poprowadziłeś imprezę. Polecam każdemu !
Paulina Lipska
Paulina Lipska
2021-06-14
Jednym słowem profesjonalista! Muzyka dobrana do preferencji gości, dzięki czemu parkiet był ciągle zapełniony, świetne zabawy angażujące gości oraz konferansjerka z humorem. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy właśnie na Pana. Wszyscy goście byli zachwyceni, a my z czystym sercem polecamy i dziękujemy!
Bartłomiej Ryczan
Bartłomiej Ryczan
2020-11-06
Bardzo dobry gust muzyczny, ogromna łatwość pracy z mikrofonem, do tego w pełni profesjonalna technika estradowa oraz estetyczne stanowisko❗️to wszystko sprawia że Pan Damian to „guuby” gracz ???? Świetny kontakt z ludźmi. Znakomite poczucie humoru. Super animacje❗️ Goście wytańczeni i wybawieni. W dodatku od samego początku słychać i widać że robi to z wielką pasją i radością. Polecam ????

Jeśli skorzystałeś z usług firmy Imprezja Damian Nowaczyk proszę zostaw swoją opinię i dodaj komentarz.

Opinie w grupie spotted FB

INNE PODZIĘKOWANIA