DJ Wodzirej na imprezy

Twój wodzirej na imprezę – Damian Nowaczyk

Doświadczony, elastyczny i kreatywny DJ na osiemnastkę to podstawa udanej imprezy. Od jakości zabawy zależy zadowolenie Waszych gości i sukces tego ważnego dnia. Jaka jest recepta? Odpowiednio dobrana muzyka i angażujące prowadzenie.

Wodzirej z pasją

Prowadzenie imprez okolicznościowych to nie tylko dyrygowanie ludźmi jako DJ. Sto procent zaangażowania podczas wesela to za mało. Daję z siebie co najmniej dwieście. Element „show”, który proponuję, zrobi wrażenie na Was i Waszych gościach.

Kreatywne zabawy i konkursy

Odpowiednio dobrana muzyka to priorytet, ale DJ na imprezie okolicznościowej powinien zadbać również o uśmiech na twarzach Waszych gości. Dodatkiem do prowadzonych przeze mnie imprez są oryginalne i niespotykane zabawy oraz konkursy, w których znajdziecie element pozytywnej, zdrowej rywalizacji.

Estetyka i elegancja

Jakość mojej usługi jako DJ-a nie tylko usłyszysz i poczujesz. Na pewno ją zobaczysz. Dbam o nienaganny wygląd stanowiska i perfekcyjnie przygotowane miejsce do zabawy.

SPRAWDŹ OPINIE NA MÓJ TEMAT

pięć gwiazdek

dj weselny
Mariusz Gruszczyński (Marionetti)
2023-01-23
Profesjonalizm w każdym calu! Nie często spotyka się DJ'a który z takim zapałem prowadzi imprezę, a a do tego różnorodność konkursów i zabaw oraz bardzo szeroki repertuar muzyczny sprawiły, że urodziny mojej córki były najlepszą imprezą na jakiej byłem. Polecam w 100%👍👍
Iwona Witon
2023-01-17
Polecam w 100%. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu 🙂 doskonale prowadzi imprezę!
Joanna Maury
2023-01-10
Pan Damian jest osobą niezwykle profesjonalną. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, oraz na najwyższym poziomie. Goście bawili się znakomicie a i dzieci też były usatysfakcjonowane zabawą z balonami. Mnóstwo śmiechu, atrakcji, zabaw. Muzyka dla każdego. Polecam w 100% tego DJa!!!
Piotr Myśliwiec
2023-01-09
Polecam 😊
Wiktoria Lipska
2022-12-11
Super obsługa imprezy! Goście bawili się wyśmienicie i słyszymy same komplementy w kierunku zabawy, którą fenomenalnie prowadził Pan Damian. Z całego serca polecam i jeżeli będę miała w przyszłości organizować jakąś imprezę to napewno ponownie się odezwę ☺️
Tomasz Kubiński
2022-11-15
Damian to mega profesjonalny DJ. Dzięki niemu nasze wesele było niezapomniane. Serdecznie raz jeszcze dziękujemy i bardzo polecamy 🙂. Iza&Tomek
Dominika Nowak
2022-11-03
Dj Damian najlepszy DJ właśnie w minioną sobotę bawił gości na naszym weselu i było superowo nie zawiodłam się pod żadnym względem. Poza tym byłam już kiedyś na weselu które prowadził i była tak samo świata zabawa. Polecam z całego serca.
Ewelina Adamiak
2022-10-31
Świetny Dj znający się na swojej pracy. Potrafi porwać do tańca wszystkich gości i tych zupełnie małych i tych średnich i tych najstarszych. Serdecznie polecamy E&M
mariola kuroszczyk
2022-10-14
POLECAM.PROFESJONALISTA!!! Bardzo wysoka kultura osobista, pomysłowe niespotykane konkurencje , świetna oprawa muzyczna, doskonałe podejście do młodzieży, uśmiechnięty, abstynent w pracy. Pan otwiera szampana szabelką co robi wrażenie na gościach. Posiada również foto budkę którą wypożycza na wieczór a nie na godzinę lub dwie jak to robią konkurenci a później tłok i stres przy zdjęciach. Gorąco polecam 100%zadowolenia gości.

DJ na imprezy okolicznościowe – Oferta

Sprawdź moją ofertę cenową na osiemnastki, rocznice, urodziny i inne uroczystości rodzinne

facebook imprezja
youtube imprezja
instagram imprezja
tiktok imprezja

Kontakt