Imprezja Damian Nowaczyk opinie

Prawdziwe opinie klientów na temat firmy Imprezja Damian Nowaczyk Opinie

Zapraszam do zapoznania się z opiniami moich klientów. 

kliknij i sprawdź

Queen Vee
Queen Vee
2022-05-05
DJ zdecydowanie dołożył swoja cudowną cegiełkę w organizację wesela. Dobrze dobrana muzyka spełniająca nasze oczekiwania, ciekawe zabawy i konkursy i co najważniejsze pełne zaangażowanie.
Artur Wodarczyk
Artur Wodarczyk
2022-02-25
Nasze wesele odbyło się już jakiś czas temu, ale do dziś z uśmiechem wspominamy prowadzone przez Damiana animacje. Dużo wiedzy i pomysłów na kreatywne wesela 🙂
Laura
Laura
2022-01-02
Polecam serdecznie każdemu kto chce się bawić na własnej osiemnastce i nie stresować się żadnym etapem imprezy! Świetny kontakt i profesjonalizm. Muzyka dobrana idealnie! Zabawy prowadzone ze smakiem, goście zachwyceni 🙂 Polecam z czystym sumieniem! 😀
Judyta Lorek
Judyta Lorek
2021-10-06
Z całego serca polecam współpracę z Panem Damianem. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki Niemu nasze wesele było jednym z lepszych na jakich byłam w życiu. Goście bardzo dobrze się bawili, a parkiet był pełen co mówi samo za siebie. Pan Damian to bardzo wyrozumiały i pomocny człowiek, jeszcze raz polecam:)
Jolanta Pawelka
Jolanta Pawelka
2021-08-09
Będąc na weselu u Pawła i Julii Gatner chciałabym wyrazić pozytywną opinię o DJWodzireju.Zachęcam innych do korzystania z usług Pana Damiana
Martyna Gatner-Siemieniuch
Martyna Gatner-Siemieniuch
2021-08-09
Bardzo profesjonalny DJ. Sprzęt, nagłośnienie i wszelkie gadżety potrzebne do zabaw na najwyższym poziomie. Bardzo podobały mi się zabawy i wspólne tańce integrujące gości. Myślę tez, że każdy z weselników mógł się wczoraj świetnie wybawic, ponieważ przekrój muzyczny był bardzo zróżnicowany. P. S. A za 2 kawałki hip-hopowe Tymka na parkiecie, to będę Panu Damianowi dozgonnie wdzięczna 🙂 super! Dziękujemy bardzo!
Marcel Księżycki
Marcel Księżycki
2021-08-06
Damian to profesjonalista. Myślę, że to słowo wystarczy. Dziękuję, że byłeś obok nas w dniu naszego wesela. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za to, jak poprowadziłeś imprezę. Polecam każdemu !
Paulina Lipska
Paulina Lipska
2021-06-14
Jednym słowem profesjonalista! Muzyka dobrana do preferencji gości, dzięki czemu parkiet był ciągle zapełniony, świetne zabawy angażujące gości oraz konferansjerka z humorem. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy właśnie na Pana. Wszyscy goście byli zachwyceni, a my z czystym sercem polecamy i dziękujemy!
Bartłomiej Ryczan
Bartłomiej Ryczan
2020-11-06
Bardzo dobry gust muzyczny, ogromna łatwość pracy z mikrofonem, do tego w pełni profesjonalna technika estradowa oraz estetyczne stanowisko❗️to wszystko sprawia że Pan Damian to „guuby” gracz ???? Świetny kontakt z ludźmi. Znakomite poczucie humoru. Super animacje❗️ Goście wytańczeni i wybawieni. W dodatku od samego początku słychać i widać że robi to z wielką pasją i radością. Polecam ????

Jeśli skorzystałeś z usług firmy Imprezja Damian Nowaczyk proszę zostaw swoją opinię i dodaj komentarz.

Opinie w grupie spotted FB

INNE PODZIĘKOWANIA

Więcej o mnie

Wasze opinie mają dla mnie ogromne znaczenia. Znajdziesz tutaj tylko wpisy moich klientów. Zapraszam do zapoznania się, dzięki temu dowiesz się co dla Par Młodych jest najważniejsze dla moich klientów i co najbardziej doceniają w mojej ofercie.