fbpx

Kursy, warsztaty, szkolenia, spotkania branżowe

Od 2016 roku prowadzę autorskie szkolenia dla DJ-ów i wodzirejów pod marką Nowa Jakość Rozrywki. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie prowadzenie imprez, a w szczególności wesel. Celem jest pokazanie sposobu na nie ośmieszanie i nie upijanie gości na imprezach, a zapewnienie im tego czego najbardziej potrzebują, czyli przyjaznej atmosfery i integracyjnej zabawy. Na moich warsztatach pojawiło się już ponad 700 kursantów.

U mojego boku jako prelegenci występują również liczni koledzy po fachu, którzy są autorytetami w naszej branży np. Bogdan Fabiański.

Zapraszam również wielu wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy pomagają nam podnieść jakość swoich usług. Wesele to nie tylko puszczanie muzyki, ale umiejętność występowanie publicznie, kontrolowania emocji grupy ludzi, sztuka mówienia tak aby nas słuchano i prowadzenia zabawy przez całą noc.

– Maciej Orłoś

– Kamil Lizurej

– Pani od Mówienia

– Michał Kosel

Teledyski ze szkoleń Nowa Jakość Rozrywki

Zdjęcia ze szkoleń

Rozwój zawodowy

Poza prowadzeniem własnych warsztatów zdobywam doświadczenie na różnych warsztatach, kursach, spotkaniach branżowych. Staram się tak często, jak mogę uczestniczyć w różnego rodzaju inicjatywach.

Dyplomy ukończenia kursów: