nowa jakość rozrywki szkolenia dla DJ-ów

Kursy, warsztaty, szkolenia, spotkania branżowe

Od 2016 roku prowadzę autorskie szkolenia dla DJ-ów i wodzirejów pod marką Nowa Jakość Rozrywki. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie prowadzenie imprez, a w szczególności wesel. Celem jest pokazanie sposobu na nie ośmieszanie i nieupijanie gości na imprezach, a zapewnienie im tego, czego najbardziej potrzebują, czyli przyjaznej atmosfery i integracyjnej zabawy. Na moich warsztatach pojawiło się już ponad 700 kursantów.

U mojego boku jako prelegenci występują również liczni koledzy po fachu, którzy są autorytetami w naszej branży np. Bogdan Fabiański.

Zapraszam również wielu wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy pomagają nam podnieść jakość swoich usług. Wesele to nie tylko puszczanie muzyki, ale umiejętność występowanie publicznie, kontrolowania emocji grupy ludzi, sztuka mówienia tak, aby nas słuchano i prowadzenia zabawy przez całą noc.

– Maciej Orłoś

– Kamil Lizurej

– Pani od Mówienia

– Michał Kosel

nowa jakość rozrywki
obóz nowoczesnych wodzirejów vol.3

Teledyski ze szkoleń Nowa Jakość Rozrywki

Zdjęcia ze szkoleń

Rozwój zawodowy – szkolenia DJ

Poza prowadzeniem własnych warsztatów zdobywam doświadczenie na różnych warsztatach, kursach, spotkaniach branżowych. Staram się tak często, jak mogę uczestniczyć w różnego rodzaju inicjatywach. Ciebie koleżanko / kolego również zapraszam serdecznie do odkrycia swojego potencjału. Wybierz się kursy i zobacz, co możesz zrobić, aby twoje imprezy były jeszcze lepsze. Na warsztatach czeka na ciebie ogromna ilość inspiracji i pomysłów na kreatywne poprowadzenia zabawy. Skupiamy się nie tylko na wykonaniu jednej animacji, konkursy, zabawy, tylko staramy się zwrócić uwagę uczestników na odpowiednie wpasowanie elementów, które pojawiają się na imprezie. Wesele to układanka, w której prowadzący musi w odpowiednim czasie wkładać puzzle w odpowiednie miejsce. Dzięki temu buduje obraz niezapomnianej imprezy mającej szansę przetrwać długie lata w pamięci uczestników zabawy. Wydaje się to dość proste i oczywiste, jednak stare oklepane od lat schematy prowadzenia wesel mają swoje ogromne wady. Jeśli moje podejście Cię zainteresowało, to zapraszam na warsztaty Nowej Jakości Rozrywki. Dowiesz się na nich znacznie więcej i zabłyśniesz na prowadzonych przyjęciach.

Moje filmy z imprez

Dyplomy ukończenia szkoleń:

[modula id=”1890″]