disco-polo na weselu

Disco-Polo na weselu

Disco-Polo doczekało się swojego własnego odcinka. Jak to jest z tym gatunkiem muzyki na imprezach. Czy się przy nim bawimy, czy go lubimy. Na te i na więcej pytań odpowiada wasz ulubiony Wodzirej Damian Nowaczyk

Disco-polo na weselu VLOG na Youtube

Kanał na YT – Dobre wesele

Czy warto unikać Disco-Polo na weselu?

Moim zdaniem nie. Dlaczego? Każde wesele ma swój indywidualny klimat. Jako DJ na wesele mam spory wpływ na to, przy czym goście się bawią. Młoda Para również wpływa na atmosferę, ale o wiele większą siłę oddziaływania mają gości. Jeśli kochają ten gatunek muzyczny i mają nad nami sporą przewagę liczebną, to na pewno należy to uwzględnić i dać im się pobawić. Zawsze stara się tak prowadzić imprezy, aby goście dobrze się bawili. Stawiam spory nacisk na odczytanie ich muzycznych życzeń i jestem w tym bardzo dobry.

DJ na wesele, a Disco-Polo na weselu

Moja opinia na temat tego gatunku muzycznego jest przedstawiony w filmie. Zawiera sporo merytorycznej wiedzy na temat muzyki i kilka podpowiedzi: jak przetrwać wesele, bez stresu.

Uważam, że goście, którzy przyszli na wesele i chcą się bawić, nie powinni mieć pod górkę ze strony DJ-a. Łatwiej DJ-owi dopasować się go gości, niż prowadzić wielką edukację muzyczną i podnosić rangę wydarzenia.

Jak wyglądają moje imprezy – Teledyski weselne