DJ na wesele

Oferta na wesele

Nowoczesne wesele

Nie organizuję oklepanych zabaw i konkursów ośmieszających Waszych gości. Szukasz pozytywnych emocji i oryginalnego prowadzenia imprezy. Daj się porwać zabawie i postaw na najlepszą IMPREZJĘ. Twoje wesele będzie wydarzeniem, które wszyscy będą wspominać latami.

Udane wesele jest jak dobry drink

Wszystkie składniki muszą być wysokiej jakości i w świetnie wyważonych proporcjach. Dzięki temu delektujesz się klimatem imprezy i rozmaitością atrakcji na wysokim poziomie. Dobry DJ jak barman potrafi zaserwować coś, co Wam się spodoba, zanim o to poprosicie. 

DJ na wesele – świetna  muzyka dopasowana do gości w każdym wieku

Moje bogate dwudziestoletnie doświadczenie pozwala mi dostrzec wszystkie blaski i cienie przyjęcia weselnego. Masz pewność, że jestem  właściwą osobą na właściwym miejscu. Jako DJ potrafię trafić w gusta wszystkich uczestników imprezy.

dj na wesele Poznań
Teledysk weselny 2020

Dla kogo jest moja oferta?

Moja oferta skierowana jest dla wszystkich tych:

 • którzy szukają czegoś więcej niż tylko DJ na wesele.
 • którzy chcą, aby ich rodziny świetnie się bawiły.
 • którym zależy na integracji, a nie ośmieszaniu gości.
 • którzy wiedzą, że zabawa na weselu jest najważniejsza.
 • którzy potrzebują bardzo wysokiej jakości oprawy muzycznej.
 • którzy wiedzą, że disco-polo to nie jedyna nuta do tańca.
 • którzy wolą zaufać profesjonaliście, niż wstydzić się za swoje decyzje.
 • którzy chcą zorganizować świetne wesele.

Co wchodzi w skład oferty Imprezja – DJ na wesele?

dj na wesele Wrocław

DJ na wesele

Bardzo doświadczony i elastyczny DJ na wesele to gwarancja udanej imprezy. Zabawa na weselu jest najważniejsza, a kiepska muzyka to recepta na niezadowolonych gości. Nie liczę jednak tylko na swoje siły. Chętnie spełniam muzyczne życzenia gości, uwzględniam również Wasze wskazówki przed weselem i dopasowuję się do nich.

Wodzirej na wesele

Prowadzenie wesela to nie tylko dyrygowanie ludźmi zza konsolety. Jako Wodzirej jestem zawsze blisko gości i entuzjastycznie podkręcam atmosferę zabawy. Wielokrotnie inicjuję ważne momenty, prowadzę wiele tańców animacyjnych, zachęcam do rywalizacji w konkursach i quizach weselnych, które prowadzę. Wszystko, co robię skupia się na integrowaniu gości i utrzymywaniu dobrego smaku całej uroczystości.

dj na wesele Wrocław 3
dj na wesele Ostrów Wielkopolski

Taniec w chmurach

Wasz pierwszy taniec będzie wyglądał bajecznie. Jeśli nawet pomylicie kroki i tak nikt tego nie zobaczy w gęstym dymie pokrywającym podłogę. Wyjątkowa chwila taka jak pierwszy taniec stanie się cudownym przeżyciem. 

Dekoracje świetlne sali weselnej

Światło potrafi wydobyć ukryte piękno pomieszczenia, w którym spędzicie te cudowną noc. Podświetlenie ścian to najlepsza dekoracja weselna, bo widać ją na wszystkich zdjęciach. Klimat wnętrza staje się magiczny i pełen życia. Sprawdź efekt najeżdżając myszką na zdjęcie.

dj na wesele Kalisz

dj na wesele Poznań 2

Oczepiny 

Statystyczny Polak uważa, że oczepiny to najgorszy element wesela. Do północy było znośnie, ale potem zaczęły się „zabawy”. U mnie Wam to nie grozi. Czas oczepin to 20 minut, podczas których wybierzemy w oryginalny sposób nową Parę Młodą oraz przeprowadzimy quiz – niespodziankę, o którym dowiesz się z oferty mailowej. Żenujących konkursów nie będzie, w zamian za to przez całą noc będziecie się świetnie bawić uczestnicząc w różnych weselnych atrakcjach. 

Oryginalne zabawy i konkursy

Najlepszym dodatkiem do perfekcyjnie dobranej muzyki, jaką zapewnia DJ na wesele, są zabawy, konkursy i quizy przygotowane specjalnie na niezapomniane wesela. Nic tak nie jednoczy gości jak wspólna rywalizacja z uśmiechem na twarzy. W trakcie wesela nikt nie będzie się musiał rozbierać, przebijać balonów w dziwnych pozach, pić na wyścigi ani biegać wokół krzeseł. Nowa jakość imprezy weselnej. 

dj na wesele Wrocław 2
dj na wesele Ostrów Wielkopolski 2

Estetyka i elegancja

Wiem jak ważne jest, aby tego szczególnego dnia wszystko wyglądało perfekcyjnie. Dlatego przy moim stanowisku nie znajdziesz kłębowiska kabli, rozrzuconych rekwizytów ani bałaganu. Jakość mojej usługi nie tylko można usłyszeć, można ją również zobaczyć.

Wesele dopasowane do Was

Przed weselem spotkamy się i wspólnie ustalimy scenariusz zabawy. Wynajmujecie mnie, abym najlepiej jak potrafię, rozbawił Waszych gości. Zatem liczę na parę podpowiedzi z Waszej strony. Odwdzięczę się pomocą w zaplanowaniu uroczystości tak, aby wyszła lepiej niż w najśmielszych marzeniach.

dj na wesele Kalisz 2

Szybki Kontakt

  Zapytaj o dostępność

  +48503836965

  biuro@imprezja.pl

  (lub czytaj dalej)

  pierwszy taniec na weselu

  Nie wiesz co o mnie mówią?

  dj na wesele Poznań 3
  dj na wesele Kalisz 3
  dj na wesele Ostrów Wielkopolski 3
  dj na wesele Poznań 4
  dj na wesele Wrocław 5
  dj na wesele Wrocław 4
  dj na wesele Ostrów Wielkopolski 4
  dj na wesele Poznań 5
  dj na wesele Kalisz 4
  dj na wesele Wrocław 6

  Tak wygląda wesele Imprezja!

  O mnie

  dj na wesele Poznań 7
  dj na wesele Kalisz 6

  Od roku 2016 dzielę się z branżą weselną setkami wspaniałych pomysłów na nowoczesne i pełne dobrej zabawy wesele. Organizuję warsztaty dla DJ-ów i Wodzirejów pod marką Nowa Jakość Rozrywki. Tak samo jak wesela, które prowadzę, każda edycja szkoleń (a było ich już 8) jest zupełnie inna. Prezentuję nowe animacje, zabawy, quizy, konkursy i atrakcje. Zapraszam także znakomitych gości z różnych branż powiązanych z rozrywką. Zaufały mi już setki kolegów po fachu!

  Nazywam się Damian Nowaczyk i jestem Wodzirejem, takim prawdziwym, a nie tylko z nazwy. Znam dziesiątki układów tanecznych i nie zawaham się ich użyć, aby wznieść Wasze przyjęcie na najwyższy poziom. Stosuję nieszablonowe, innowacyjne, a co najważniejsze autorskie zabawy i konkursy weselne. Dzięki temu, że każdego roku aktualizuję swoją bazę wiedzy, mogę zapewnić, że każde moje wesele jest niepowtarzalne.  Poza integracją gości i dostojnym prowadzeniem wesel moją pasją jest muzyka, a w szczególności ta dobrze wyselekcjonowana i trafiająca w gust muzyczny odbiorców, o czym może świadczyć komplet na pakiecie!

  dj na wesele Wrocław 7

  Posłuchaj jak gram

  DJ Damian Nowaczyk · Imprezja Online Party
  DJ Damian Nowaczyk · Imprezja DJ Damian Nowaczyk
  DJ Damian Nowaczyk · Lata 80 mix 32 hitów w 35 minut

  Najlepsza Imprezja na wesele

   Zainteresowany?

   Skontaktuj się

   +48503836965

   biuro@imprezja.pl

   dj na wesele Ostrów Wielkopolski 7