wodzirej Damian Nowaczyk - Radio Rodzina Kalisz

Wywiad w radiu – Wesele marzeń

Czyli jak zorganizować ten najpiękniejszy dzień w życiu

16 listopada 2022 spotkała mnie bardzo miło przygoda. Wesela bezalkoholowe – inne tematy na antenie radia

Na zaproszenie mojego kolegi redaktora Roberta Sikory stawiłem się na umówioną godzinę w siedzibie Radia Rodzina i na żywo rozmawialiśmy o uroczystościach weselnych,

Podczas potkanie opowiedzieliśmy jak wyglądały kiedyś i co się zmieniło na weselach. Cykliczna audycja pojawia się raz w miesiącu i jest skierowana do przyszłych par młodych, które szukają pomysłów i wiedzy jak zorganizować piękne wesele. Środa 16:30 Radio Rodzina zapraszam.

Poruszyliśmy także temat zabaw i wesel bezalkoholowych. Więc jeśli planujesz wesele bez, lub z bardzo małą ilością alkoholu to na pewno znajdziesz dla siebie kilka ciekawych pomysłów.

Omówiliśmy warsztat wodzireja wesel i zabaw bezalkoholowych i poruszyliśmy temat szkoleń branżowych. Czy warto się rozwijać i podejmować nowe wyzwania.

Dowiesz się także co zmieniło się na przestrzeni 20 lat na rynku weselnym. Zapraszam serdecznie do wysłuchania audycji, link poniżej:

Więcej tematów weselnych na moim blogu : LINK DO BLOGU

Dobre Wesele – Mój kanał YT

Dobra wiadomość dal wszystkich, którzy planują zorganizować wesele bez alkoholu. Jest to możliwe i może się udać. O zagrożeniach dowiesz się nieco z audycji w Radiu Rodzina Kalisz, a jeśli szukasz kogoś, kto ma doświadczenie jako DJ wesel i zabaw bezalkoholowych, to zapraszam do współpracy.

Nie był to mój pierwszy występ w radiu, czy telewizji. Więcej moich publicznych audycji znajdziesz w różnych miejscach internetu.

Wizyta w radiu była dla mnie wspaniałą przygodą. Zdarzały się wywiady przed kamerą, transmisje na żywe, czy prowadzenie dwóch kanałów na YT jednocześnie, ale samo odwiedzenie profesjonalnego studia było super.

Profesjonalny sprzęt, super mikrofony i pomieszczenie zaprojektowane pod kątem najlepszej jakości dźwięku. Przyjemność z przebywania w takim miejscu potrafią zrozumieć jedynie audiofile 🙂 N a początku mojej przygody z muzykę miałem krótki epizod z pracą w radiu, jednak trzeba było wtedy wybrać: albo nocne dyżury w radiu, albo prowadzenie imprez. Nie potrafiłem zrezygnować z przyjemności prowadzenia wesel, osiemnastek i innych imprez okolicznościowych, więc kariera DJ-a radiowego przeszła mi koło nosa.