wesele Radłów DJ

Wesele Adrianna w Radłowie 2020

Przyjęcie odbyło się na sali weselnej Adrianna w Radłowie niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego. Miejsce z historią. Miejsce rozpoczynało działalność jako sala OSP i do dzisiaj operuje w tym budynku straż pożarna. Długie lata znajdowała się w tym miejscu znana i lubiana dyskoteka. Jednak czasy świetności wiejski dyskotek odeszły już w niepamięć. Sala długie lata stała pusta i błagająca o remont. Doczekała się go kilka lat temu i świetnie spisuje się jako sala weselna, w której lubię się pojawiać.

Wodzirej DJ Damian Nowaczyk

Tradycyjnie już powitanie pary młodej i pierwszy toast uświetniłem otwarciem szablą szampana. Udało się 🙂

Zwróć proszę uwagę na wygląd sali, której pięknego uroku dodały moje dekoracje świetlne. Jest to jedna z. najlepszych atrakcja jaką możesz mieć na swoim weselu. Dlaczego? Obejrzyj zdjęcia i zobacz jakie fantastyczne tło do zdjęć, czy filmów tworzy odrobina dobrze umieszczonego światła.

Pierwszy taniec ciężki dym

Pierwszy taniec Młodej Pary uświetniliśmy dużą ilością ciężkiego dymu. Duża sala nie jest dla nas straszna. Dwie profesjonalne maszyny na suchy lód dają radę nawet na ogromnych salach weselnych.

Wodzirej na wesele Damian Nowaczyk

Jako wodzirej nie prowadzę zabawy jedynie z za konsoli, a biorę sprawy w swoje ręce i ruszam na parkiet prowadząc ludzi tak, aby wesele zapamiętali na długie lata. Tej nocy nie brakowało animacji tanecznych, tańców integracyjnych i sporej dawki uśmiechu.

wodzirej animator dla dzieci

wodzirej dj animator damian nowaczyk

Dzieci na weselu także znajdą kilka atrakcji dla siebie.

zabawa na weselu imprezja

muzyka na wesele

Ciężko na podstawie zdjęć rozmawiać o muzyce, dlatego odsyłam do mojego SoundCloud, czy YouTube, gdzie znajdziecie całkiem sporo setów muzycznych z imprez, które prowadziłem. Krótko mówiąc muzyka jest najważniejsza! Kluczowe w sztuce prowadzenia imprez okolicznościowych jest dopasowanie muzyki pod każdym względem do bawiących się gości i tego się trzymam.

Weselna familiada to atrakcja, która pojawia się bardzo często na weselach, które prowadzę. Jako Wodzirej na przyjęciu uwielbiam zabawy, które w kreatywny sposób angażują całe rodziny w kreatywną rozrywkę.

familiada zabawa weselna

Nowością wśród zabaw weselnych 2020 jest wybuchowa paczka, czy też tykająca bomba. Weselna adaptacja ciekawej zabawy z teleturnieju . Proste zasady i ogromne emocje podczas odpowiadania na banalne pytania. Magia tykającej bomby, którą trzymasz w rękach, wiesz, że niebawem wybuchnie, ale musisz przypomnieć sobie jaka zupa była na pierwsze danie, aby oddalić od siebie widmo eksplozji. Polecam to swoim młodym parą i bardzo często mnie słuchają.

weselna bomba
weselna wybuchowa paczka

Konkurencja, która łączy pracę zespołową z wyścigiem. Czego chcieć więcej w trakcie oczepin? Nowoczesne wyścigi dmuchańców to jeden ze znaków rozpoznawczych imprez, które prowadzę jako DJ, Wodzirej na wesel.

konkurs weselny imprezja dmuchańce
konkurs weselny dj wodzirej

Wybiła północ i czas poznać nową Parę Młodą. Mariusz i Beata postawili na nowoczesne oczepiny w stylu hawajskim dla panien.

oczepiny hawajskie wodzirej dj

Panowie musieli mieć szczęście i trawić na skrzynkę, która zawierała muszkę pana młodego i szansę na taniec z wybraną chwilę wcześniej nową Panną Młodą.

oczepiny skrzynki

Na koniec jedna z najciekawszych zabaw weselnych, która jest w mojej ofercie od 2015 roku. Sporo razy już widziałem tę zabawę, ale nadal bardzo mi się podoba. Jak się wyplątać z tego? To bardzo prosto, ale nie o północy i po paru głębszych. Spróbuj sam i przekonaj się, jak wesoła może być to zabawa weselna.

zabawa oczepinowa damian wodzirej

Dziękuję serdecznie za zdjęcia Beacie i Mariuszowi. Pozdrawiam serdecznie gości weselnych i życzę wszystkiego dobrego.