dj na wesele

Wesele Pauliny i Mikołaja – Czerwiec 2022

Oprawa muzyczna imprezy DJ na wesele Wodzirej Damian Nowaczyk

Wspaniałe miejsce na wesele – Trzy Drzewa w Rzetni

Zdjęcia z zabawy weselnej wraz z teledyskiem z zabawy do obejrzenia poniżej.

Jeden z najoryginalniejszych samochodów jakimi podjechał para młoda. Oryginalny amerykański radiowóz z umundurowanym kierowcą i aresztowanie Pana Młodego. Początek był bardzo ciekawy, a potem było już tylko lepiej.

To było wyjątkowe wesele. Pełne pozytywnych ludzi i uśmiechów. Oryginalne życzenia muzyczne Młodej Pary dodały dobrego smaku zabawie. Pojawiły się różne motywy muzyczne z ich ulubionych seriali i filmów. Był to naprawdę fajny dodatek. Poza tym nie zabrakło kreatywnych zabaw weselnych, które poprowadziłem.

Można powiedzieć, że był to polski slow wedding, bo ze względu na piękno otaczające salę weselną każdy wybrał się podziwiać najbliższą okolicę, jednak po zakończony obchodzie działo się na parkiecie.

DJ weselny, a może magik?

Jak poprowadzić wesele, aby było magiczne? Moim sekretem jest wykorzystanie potencjału gości. Pozwalam im się otworzyć na dobrą zabawę i przeżyć najpiękniejsze chwile w życiu. Dobry wodzirej na wesele potrafi zaangażować wszystkich w odpowiednim momencie, ale też dać gościom swobodę i czas na rozmowy, wtedy, kiedy tego potrzebują.

W trakcie wesela pojawiło się sporo moich oryginalnych zabaw. Między innymi widoczny na zdjęciach test wiedzy o młodej parze, czerwony dywan i oskary dla rodziców oraz świadków. Spora liczba animacji tanecznych i tańców integracyjnych, które pięknie rozkręciły weselną imprezę. Nie zabrakło także uroczystego rozpoczęcia zabawy od poloneza i otwarcia szablą szampana dla Pary Młodej. To wszystko i wiele więcej wydarzyło się w trakcie jednej nocy.

Teledysk weselny pełen dobrej zabawy. Wesele 2022 Trzy Drzewa

Na teledysku obejrzysz jak bawiliśmy się tej weselnej nocy. Polecam się na takie imprezy. Nowoczesne prowadzenie imprez okolicznościowych na terenie Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Turku, Pleszewa, Jarocina i nie tylko. Wodzirej DJ Damian Nowaczyk. Kreatywny wodzirej na imprezę z klasą.

Mój Instagram

DJ na wesele – moje teledyski