DJ na 18 kalisz

DJ na 18 urodziny Restauracja Ornament Kalisz

Imprezy młodzieżowe takie jak 18-stki to również moja specjalność.

DJ na 18-stkę

Poza przyjęciami weselnymi prowadzę całą masę różnego rodzaju uroczystości. Osiemnastki są jedną z nich, Kilka fotek z bardzo sympatycznej imprezy dla młodzieży i rodziny. DJ na 18-stkę Damian Nowaczyk

18 urodziny w moim wykonaniu mają swój niepowtarzalny styl. Od samego początku angażuję młodzież do imprezowania, zanim za głęboko zanurkują w butelkach 🙂 Styl prowadzenia i repertuar również znacząco różni się od weselnego. Impreza musi być pełna przebojów, które trafiają w gusta jej uczestników. Konkursy, zabawy i atrakcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej, poprowadzone w dobrym gustem i kunsztem. DJ, DJ-owi nie równy. Tak jak dwóch kucharzy, z których jeden przygotuje arcydzieło, że palce lizać, a drugi z tych samych składników stworzy niejadalną paćkę. Zapraszam do współpracy. P. S. jestem tym pierwszym kucharzem 🙂

Imprezja Damian Nowaczyk jako DJ na 18-stkę oferuję bardzo dużo atrakcji, które integrują gości. Jestem na bieżąco z trendami w muzyce, którą uwielbiają nastolatkowie. Do tego jako zawodowy wodzirej potrafię poprowadzić gości w każdym wieku. Przed nami niezapomniana impreza.

DJ na 18-stkę – Muzyka

Spodziewaj się na imprezie wielu kreatywnych animacji tanecznych. Od prostych, ale dających sporo radości, po najmodniejsze tańce integracyjne świata. Nic tak nie łączy gości jak taniec i zabawa na parkiecie. Dużo dobrej muzyki przeplatanej animacjami tanecznymi to mój przepis na doskonałą zabawę dla młodzieży.

DJ na 18-stkę – Konkursy

Konkursy i quizy na imprezie także muszą być. Szczególnie polecam te, które nie wymagają ośmieszania gości. Prowadzę zabawy, które dają wiele uśmiechu i radości, ale nie stawiają uczestników zabawy w niekorzystnym świetle. .

Jak poprowadzić osiemnastkę?

To bardzo proste. Wystarczy być na bierząco z muzyką, której słucha młodzież, śledzić trendy, animacje taneczne i ogólnie viralowe materiały na TikTok. Bardzo przydaje się umiejętność podrywania ludzi do tańca i angażowania gości w fantastyczną zabawę. Wszystkiego da się nauczyć i jako DJ uczę się tego od 20 lat. Ciągle mi mało rozwoju w tym kierunku. Co roku kończę kilka kursów, szkoleń i warsztatów, na których uczę się nowych sztuczek.

Więcej zdjęć z imprez – Galeria

Mój Instagram