Wodzirej DJ Damian w Ostrzeszowie

DJ Wodzirej Damian Nowaczyk – DJ Ostrzeszów

Impreza wydarzyła się w Ostrzeszowie w Domu weselnym Eldoradu. Miejsce bardzo pozytywne i niedawno odświeżone od wejścia wita i zapraszam do przytulnego wnętrza. Obsługa profesjonalna, ale nie spięta i sympatyczna szefowa, z którą świetnie się współpracowała. DJ Ostrzeszów Damian Nowaczyk daj się porwać zabawie.

dj wodzirej ostrzeszów

Zabawa na weselu

Miałem przyjemność poprowadzić wesele jako DJ Wodzirej i to była z jedna z lepszych imprez w sezonie. Wcale nie przypisuję sobie tego sukcesu. Ogromną rolę odegrali gości, którzy bawili się cudownie.

wodzirej damian ostrzeszów

Rozpoczęliśmy od życzeń dla Młodej Pary, które trwały bardzo długo. Sporo ludzi miało coś miłego do powiedzenia. Kolejnym krokiem był szampan, którego otwarłem szablą i przystąpiliśmy do śpiewania uroczystego sto lat z udziałem gości weselnych.

DJ Wodzirej z szablą

Wodzirej DJ Ostrzeszów – Polonez

Po pysznym obiedzie ruszyliśmy na parkiet rozpocząć zabawę tradycyjnym polonezem. Stawili się wszyscy gości i świetnie sobie poradzili. Po kilku minutach pierwszy taniec Młodej Pary i rozpoczęcie weselnego szaleństwa.

DJ Wodzirej na wesele Polonez

Konkurs weselny – familiada

Jako Wodzirej i DJ na wesele jestem znany z licznych ciekawych zabaw, quizów i konkursów, które proponuję w trakcie zabawy. Jedną z wybranych przez nowożeńców zabaw była familiada weselna, w której goście musieli odpowiadać na pytania związane z gospodarzami imprezy. Cały Ostrzeszów dobrze się bawił.

Familiada na wesele

Zwiedziliśmy muzycznie kawał świata. Była zorba, był włoskie klimaty, muzyka latynoamerykańska, nie zabrakło również wizyty w meksyku. Kolorowe kapelusze i uśmiechnięte twarze to prawdziwa uczta dla fotografów. Zresztą zobaczcie sami, na zdjęciach widać co się działo!

DJ wodzirej Meksykańskie kapelusze
meksykańskie kapelusze zabawa dj wodzirej

DJ Wodzirej – Oczepiny

Muzyczna podróż po różnych zakątkach planety pojawiła się także w oczepinach, które przeprowadziliśmy w stylu hawajskim. Chyba pierwszy raz robiłem to jako DJ w Ostrzeszowie. Wstążki podczepione do bukietu i Pani Młoda musiała odcinać je po kolei z zawiązanymi oczami. Bardzo ciężko jest oszukać i wybrać konkretną pannę, ale wiele dziewczyn próbuje pomóc szczęściu i walczą jak lwice, aby nie dać się odciąć.

DJ na wesele Oczepiny Ostrzeszów

Animacje taneczne – DJ Wodzirej

W trakcie zabawy pojawiło się sporo animacji tanecznych, zabaw, konkursów i atrakcji z mojej strony, ale nie tylko. Również goście stanęli na wysokości zadania i przygotowali specjalny koncert dla Pary Młodej. Takie chwile pamięta się na lata.

Z przyjemnością wracam do Ostrzeszowa, aby prowadzić różne imprezy okolicznościowe. DJ Wodzirej prowadzi nie tylko wesela. Spisuję się bardzo dobrze na osiemnastkach, poprawinach, studniówkach, komersach, przyjęciach okolicznościowych i imprezach firmowych. Zapraszam do współpracy. Eldorado w Ostrzeszowie otrzymuje ode mnie 5 gwiazdek i kilka pamiątkowych zdjęć.

DJ setup Imprezja Damian Nowaczyk

DJ Ostrzeszów – Imprezja Damian Nowaczyk

link do facebook imprezja
link do instagram imprezja
link do youtube dobre wesele
link do tiktok imprezja

Planujesz wesele w Ostrzeszowie lub okolicach – MOJA OFERTA

wesele z klasą

Wesele z klasą

Wesele z klasą: inspiracje i pomysły na elegancką ceremonię i przyjęcie Wesele jest jednym z…

Read More