Wodzirej DJ Damian w Ostrzeszowie

Impreza odbyła się w Ostrzeszowie w Domu Weselnym Eldorado. Miejsce to emanuje pozytywnym klimatem, niedawno odświeżone, a od momentu wejścia wita i zachęca do wejścia do przytulnego wnętrza. Obsługa jest profesjonalna, ale jednocześnie nie spięta, a sympatyczna szefowa sprawia, że współpraca układa się świetnie. DJ Damian Nowaczyk z Ostrzeszowa zaprasza do oddania się zabawie i muzyce.

dj wodzirej ostrzeszów

Zabawa na weselu

Miałem przyjemność poprowadzić wesele jako DJ-Wodzirej, i muszę przyznać, że było to jedno z najlepszych wydarzeń w sezonie. Chociaż nie przypisuję sobie tego sukcesu wyłącznie, to ogromną rolę odegrali sami goście, którzy bawili się fantastycznie.

wodzirej damian ostrzeszów

Rozpoczęliśmy od składania życzeń dla Młodej Pary, które trwały niezwykle długo. Wiele osób miało piękne słowa do przekazania. Następnie nadszedł czas na otwarcie szampana za pomocą szabli, po czym wszyscy goście weselni dołączyli do śpiewania uroczystego „Sto lat”.

DJ Wodzirej z szablą

Wodzirej DJ Ostrzeszów – Poloneza czas zacząć

Po wyśmienitym obiedzie wszyscy udaliśmy się na parkiet, aby rozpocząć zabawę od tradycyjnego poloneza. Wszyscy goście wzięli udział, prezentując się doskonale. Po kilku minutach nadszedł czas na pierwszy taniec Młodej Pary, co oznaczało rozpoczęcie prawdziwego weselnego szaleństwa.

DJ Wodzirej na wesele Polonez

Konkurs weselny – familiada

Jako Wodzirej i DJ na weselu, cieszy mnie, że moje imprezy są znane z różnorodnych i interesujących zabaw, quizów oraz konkursów. Jednym z wybranych przez nowożeńców pomysłów była „Familiada weselna”, w ramach której goście odpowiadali na pytania związane z gospodarzami imprezy. Cały Ostrzeszów świetnie się bawił podczas tej zabawy.

Familiada na wesele

Muzycznie przenieśliśmy się w podróż przez różne zakątki świata. Zagrano zorzę, stworzono włoską atmosferę, rozbrzmiała muzyka latynoamerykańska, a nawet zrobiliśmy wirtualną podróż do Meksyku. Kolorowe kapelusze i uśmiechnięte twarze stworzyły prawdziwą ucztę dla fotografów. Ale niech świadectwem tego, co działo się na parkiecie, będą same zdjęcia – tam widać całą radość i energetyczną atmosferę!

DJ wodzirej Meksykańskie kapelusze
meksykańskie kapelusze zabawa dj wodzirej

DJ Wodzirej – Oczepiny

Muzyczna podróż po różnych zakątkach świata znalazła swoje odzwierciedlenie także podczas oczepin, które przeprowadziliśmy w stylu hawajskim – co było chyba pierwszym takim wydarzeniem w mojej karierze jako DJ w Ostrzeszowie. Wstążki były podczepione do bukietu, a Panna Młoda musiała odcinać je po kolei, mając zawiązane oczy. Wybór konkretnej panny był zadaniem trudnym, ale wiele dziewczyn z determinacją walczyło, aby nie dać się odciąć, co dodawało oczepinom dodatkowego emocjonującego wymiaru.

DJ na wesele Oczepiny Ostrzeszów

Animacje taneczne – DJ Wodzirej

W trakcie zabawy nie zabrakło licznych animacji tanecznych, zabaw, konkursów i atrakcji z mojej strony, ale to nie wszystko. Również sami goście stanęli na wysokości zadania, przygotowując specjalny koncert dedykowany Parze Młodej. To tego typu chwile, w których wszyscy angażują się w stworzenie wyjątkowego klimatu, pozostają w pamięci na lata.

Z ogromną przyjemnością wracam do Ostrzeszowa, aby pełnić rolę DJ Wodzireja podczas różnorodnych imprez okolicznościowych. Moja działalność nie ogranicza się jedynie do prowadzenia wesel. Doskonale sprawdzam się również na osiemnastkach, poprawinach, studniówkach, komersach, przyjęciach okolicznościowych oraz imprezach firmowych. Zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych. Dom Weselny Eldorado w Ostrzeszowie zasługuje ode mnie na 5 gwiazdek i kilka pamiątkowych zdjęć.

DJ setup Imprezja Damian Nowaczyk

DJ Ostrzeszów – Imprezja Damian Nowaczyk

link do facebook imprezja
link do instagram imprezja
link do youtube dobre wesele
link do tiktok imprezja

Planujesz wesele w Ostrzeszowie lub okolicach? – MOJA OFERTA