Muzyka na wesele Imprezja

Muzyka na wesele

Moje spojrzenie na muzykę weselną. Zapraszam do zapoznania się z materiałem, jeśli chcesz dobrej zabawy. MUZYKA NA WESELE – IMPREZJA DAMIAN NOWACZYK

Mój kanał na YT – Dobre Wesele

Oferta DJ na wesele

Muzyka na wesele – to nie takie proste

Dobrze dobrana muzyka na wesele, to muzyka dopasowana do gości weselnych. Nie ma jednej złotej playlisty, która zawsze działa, nie ma złotego przeboju, który podoba się wszystkim. Wszystko jest kwestią umiejętnego prowadzenia zabawy i dopasowanie się do wymagań muzycznych uczestników zabawy.

Jako DJ na weselu staram się poznać gości. Przesłuchuję młodą parę i proszę ich o informacje przy jakiej muzyce ze znajomymi i rodzinami najchętniej się bawią. Dzięki temu mam punkt wyjścia. To jednak nie wszystko. Nawet znając wszystkie ulubione przeboje gości weselnych trzeba zagrać je w odpowiednim czasie. Zgodzisz się ze mną na pewno, że są przeboje, które nadają się na początek wesela, a są takie, które smakują dużo lepiej kiedy zostaną zagrane dopiero po północy.

Różna gatunki muzyczne w jednym secie

Wesela gram bardzo odważnie 🙂 Mieszam różne style muzyczne i gatunki. Dzięki temu bardzo szybko znajduję wspólną nutę z uczestnikami zabawy i mogę skoncentrować się na stylu muzycznym, który najbardziej im odpowiada. Miksowanie muzyki na weselu to temat na zupełnie inny film / artykuł. Jednak wspomnę o tym. Na stronie znajdziesz moje sety muzyczne sprawdź jak gram. Przesłuchaj sobie kilka moich tematycznych setów, zobacz jak łączę różne utwory, aby na parkiecie zrobić niesamowitą imprezę.

dj na wesele pirotechnika
Muzyka na wesele – VLOG

Muzyka na wesele- muzyka w przerwie

Podczas posiłków i innych momentów wesela muzyka również odgrywa ważną rolę i nie może jej zabraknąć. Moje ulubione przeboje w przerwie, to hity radiowe, które obecnie są lansowane, ale z jakiś powodów nie nadają się do tańca plus klasyki w wykonaniu takich gwiazd jak Elton John, Elvis Presley, Lady Pank, Rihanna, Lady Gaga, Dżem i bardzo wiele innych.

Zapraszam serdecznie do współpracy