Sety muzyczne

Tylko muzyka i DJ weselny. Moje muzyczne przygody w czasie poza weselnym.

DJ weselny – a muzyka

Nie samym graniem na weselach wodzirej żyje. Poza bawieniem ludzi, na parkiecie, spędzam również sporo czasu na rozwijaniu swoich umiejętności w domowym zaciszu. W czasie najsłynniejszej choroby świata modne stało się streamowania, więc również załapałem ten trend i dobrze mi z tym.

Muzyka na wesele tu bardzo skomplikowana sprawa. Znajomość jednego gatunku muzycznego nie wystarczy. Trzeba umiejętnie poruszać się po różnych klimatach i umiejętnie je łączyć. Wychowaliście się na imprezach w dyskotekach i klubach, więc miksowanie muzyki nie jest czymś, co może was zaskoczyć. Na weselu również dobrzy DJ-e miksują utwory i to w bardzo ambitny sposób. Co dzięki temu zyskujecie? Dużo więcej hitów w krótszym czasie, czyli większą energię i dynamikę zabawy na parkiecie. Sprawdź, jak sobie radzę za konsolą w różnych gatunkach muzycznych. Na innych podstronach znajdziesz również sety nagrane na żywo w trakcie wesel.

Vlog DJ na wesele

Mój kanał na Youtube

Set muzyczny lata 90-te
Nowe wersje starych hitów
Nowości dance 2022
Disco-polo klasyki
Hip-hop klasyki

Kreatywne miksowanie muzyki na imprezach okolicznościowych staje się nową modą. Tak jak kiedyś w klubach tak i na weselnych parkietach króluje dobrze zmiksowana muzyka do tańca.

Dobra muzyka – świetna zabawa

Jestem wodzirejem i znam bardzo wiele sposobów na rozkręcenie imprezy za pomocą animacji tanecznych, znam sztuczki na wyciągnięcie gości z za stołu. Umiem poprowadzić dziesiątki zabaw i konkursów, które integrują uczestników zabawy. Patrząc całościowo na impresę są to dodatki, które wiele wniosą do waszej uroczystości, jednak bez dobrej muzyki same nie wystarczą.

DJ musi znać się na swojej robocie i być na bierząco z muzyką. Każdy dodatek poza puszczaniem muzyki dodaje wartości, ale nie zastąpi braków w repertuarze.

Dobry DJ weselny

Potrafi połączyć różne style muzyczne, tak aby zagrać dla zróżnicowanej publiczności. Sety tematyczne to jedno, drugie to poprowadzenie imprezy na żywo i umiejętne zmienianie stylów muzycznych na weselu.