Wesele Zajazd Restauracja Różana

Fotorelacja z pięknego wesela w Restauracji Różanej w miejscowości Laski. Miałem przyjemność poprowadzić wesele w przesympatycznej atmosferze. Bawiliśmy się 19 września 2020 i była to świetna weselna zabawa.

Powitanie Młodej Pary

Miałem wielką przyjemność osobiście powitać nowożeńców chlebem i solą na wejściu.

Wodzirej Damian nowaczyk Wita
Powitanie Młodej Pary
Wodzirej Damian Nowaczyk Powitanie
Imprezja – Powitanie Państwa Młodych

Rozpoczęcie zabawy

Z tego, co pamiętam po obiedzie rozpoczęliśmy od poloneza, ale zdjęcia potwierdzające to uroczyste wydarzenie do mnie nie dotarły 🙂

Piękny pierwszy taniec

Mieliśmy przyjemność zadbać o piękną oprawę tańca PM. Udało się uzyskać fantastyczny efekt tańca w chmurach, który wypadł świetnie nie tylko na zdjęciach. Wszystkie drobne potknięcia w trakcie bardzo stresującego pierwszego tańca zamaskował ciężki dym.

pierwszy taniec w chmurach imrpezja
imprezja taniec w chmurach

Zabawa na weselu

Od bardzo wielu lat na zdjęciach z naszych imprez nie znajdziesz tzw. tradycyjnych zabaw weselnych, w których nikt na trzeźwo nie chce występować. Imprezja to zupełnie inny poziom zabawy na weselu. Animacje taneczne, które integrują wszystkich gości i pozwalają im poczuć się jak jedna wielka szczęśliwa rodzina.

animacje taneczne imprezja
wodzirej taniec integracyjny
zabawa taneczna na weele

Konkurs weselny – Familiada

Ile już razy widzieliście na weselu test zgodności, czy inne tego typu męczące „zabawy”. Prowadząc oczepiny, nigdy nie lubiłem robić tego testu. Zawsze w jego trakcie myślałem jak to zmienić, aby nie angażować tylko Pary Młodej, ale wszystkich gości na weselu. Narodził się pomysł Weselnej Familiady! Na czym polega ten konkurs tłumaczyć nikomu nie trzeba. Najlepsze i od 27 lat znana z telewizji rywalizacja pomiędzy rodzinami. Wcielam się w rolę pana Karola i zapewniam wszystkim sporo uśmiechu i pozytywnej zabawy. Wymaga to sporo sprzętu i pracy, aby szybko zamienić parkiet w studio, jednak warto się wysilić.

familiada na weselu
zabawa weselna familiada
familiada zabawa weselne

Tańce integracyjne na weselu

Najbardziej lubię angażować gości weselnych w taniec i dzięki temu sprawiać, że dobrze się bawią i będą pamiętać wesele bardzo długo.

Konkursy weselne inspirowane teleturniejami

Obecnie większość przyszłych Par Młodych, które trafiają na moją ofertę na wesele, jest przekonana, że nie chcą na swoim przyjęciu ani jednej zabawy. Dlaczego? Bo jedyne jakie widzieli do tej pory to tzw. „tradycyjne weselne zabawy”. Czyli konkursy, które nie pasują do poziomu, na jakim obecnie odbywają się wesela. Wiejskie sale zostały zastąpione przez przepiękne pałace i domy weselne, które oferują nie tylko ładnie pomalowane ściany, ale także i oprawę na bardzo wysokim poziomie. Zabawy weselne również musiały przejść transformacje, jednak nie wielu DJ-ów weselnych zdaje sobie z tego sprawę i nadal proponuje konkursy, które były śmieszne 30 lat temu.

Jedna z moich propozycji to koszulki z Kocham cię Polsko.

Zabawy przy stole

Znam parę niezłych chwytów, aby wyciągnąć gości zza stolików, ale potrafię również rozkręcić imprezę na siedząco 🙂

Nowoczesne oczepiny na weselu

Na zwykłym weselu tuż przed północą panny i kawalerowie szukają sobie bezpiecznego miejsca, aby przeczekać oczepiny i uniknąć krępujących sytuacji. Nie ma takiej potrzeby na weselach, które prowadzę. Wszystkie atrakcje są na odpowiednio wysokim poziomie i także wybory nowej młodej pary pozytywnie cię zaskoczą.

Podświetlenie ścian – dekoracje LED – up-lighting

Na koniec pochwalę się, że kolorowe tło, czyli podświetlenie ścian w lokalu to także moja sprawka. Oferuję na wesele nie tylko doskonałą zabawę, ale także oprawę, którą warto wykorzystać. Jaki kolor wybrać? Spokojnie nie musisz się o to martwić! Cała oświetlenie na sali jest sterowana i dopasowywane do muzyki i aktualnej sytuacji na parkiecie. Zmienia się i stanowi świetny dodatek to każdej fotografii i filmu.

Polecam

Na koniec warto wspomnieć, że chętnie powtórzył bym współprace z lokalem: Zajazd Restauracja Różana, jak również i z autorem tych wszystkich fantastycznych zdjęć Michał Szczepański Fotograf. Do zobaczenia!