Zabawa na weselu

Co mam do powiedzenia jeśli chodzi o zabawy weselne. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą zabaw weselnych. Nowoczesne prowadzenie imprez to nie bieganie wokół krzeseł i przekładanie jajka przez nogawki, tylko kreatywna zabawa. Nie ośmieszam gości tylko ich integruję. Tak pracuje dobry Wodzirej na weselu. Jakie zabawy na wesele organizuje?

Mój blog weselny

Każde wesele jest inne. Jednak mają sporo elementów wspólnych. Takich jak:

  • Para Młoda
  • Goście
  • Zabawa na wesele
  • Alkohol
  • Jedzenie
  • Muzyka

W tym filmie omawiam jedynie zabawy więc na nich się skupimy. Niezależnie od tego jak duże jest wesele, to zabawy powinny się na nim pojawić. Dlaczego? Bo jest to najlepszy sposób na integrowanie gości. Wiem, ze wiele myśląc o zabawach an weselu ma przed oczami obraz gości biegających wokół krzeseł, lub pijących wódkę na wyścigi, albo robiących znacznie gorsze rzeczy, aby wygrać flaszkę.

Co jeśli znam inna zabawy na wesele?

Wyobraź sobie imprezę, na której nie ma żenujących zabawy, które 20 lat temu w remizach królowały, a zamiast tego kreatywna i angażująca oferta zabaw, które nie ośmieszają gości, tylko pomagają się im zintegrować. Tak właśnie wygląda wesele z Wodzirejem. Nowoczesne prowadzenie imprez uwzględnia to co niezbędne, czyli integrację, a rezygnuje z błazenady.

Goście więcej niż zadowoleni

Nie chcę, aby goście po Waszym weselu byli zadowoleni. Przyszli, najedli się i do już jest powód do zadowolenia. Wystarczyło by niczym spektakularnie nie podpaść i już gotowe. Wyszli z Waszego wesela zadowoleni. Dla mnie to za mała. Staram się tak prowadzić zabawę, aby jej uczestnicy wyszli zachwyceni.

Jakie Zabawy na weselu lubię?

Takie, które nie ośmieszają gości. Lubię zabawy, które są inspirowane teleturniejami na wysokim poziomie i takie, które angażują dużą liczbę osób. Zabawa dla 4 gości, gdy 90 stoi i patrzy to nie dla mnie.

Dobre wesele – Mój kanał na YT

Zapraszam na YT – tam znajdziesz więcej moich przemyśleń na temat najważniejsze imprezy w twoim życiu.