dj union damian nowaczyk certyfikat

O mnie – Damian Nowaczyk

DJ Wodzirej Damian Nowaczyk

imprezja Damian Nowaczyk certyfikat dj union

Imprezja Damian Nowaczyk – Od roku 2016 dzielę się z branżą weselną setkami wspaniałych pomysłów na nowoczesne i pełne dobrej zabawy wesele. Organizuję warsztaty dla DJ-ów i Wodzirejów pod marką Nowa Jakość Rozrywki. Tak samo jak wesela, które prowadzę, każda edycja szkoleń (a było ich już 8) jest zupełnie inna. Prezentuję nowe animacje, zabawy, quizy, konkursy i atrakcje. Zapraszam także znakomitych gości z różnych branż powiązanych z rozrywką. Zaufały mi już setki kolegów po fachu!

Nazywam się Damian Nowaczyk i jestem Wodzirejem, takim prawdziwym, a nie tylko z nazwy. Znam dziesiątki układów tanecznych i nie zawaham się ich użyć, aby wznieść Wasze przyjęcie na najwyższy poziom. Stosuję nieszablonowe, innowacyjne, a co najważniejsze autorskie zabawy i konkursy weselne. Dzięki temu, że każdego roku aktualizuję swoją bazę wiedzy, mogę zapewnić, że każde moje wesele jest niepowtarzalne.  Poza integracją gości i dostojnym prowadzeniem wesel moją pasją jest muzyka, a w szczególności ta dobrze wyselekcjonowana i trafiająca w gust muzyczny odbiorców, o czym może świadczyć komplet na pakiecie!

imprezja Damian Nowaczyk dj wodzirej

Certyfikaty i zaświadczenie Imprezja Damian Nowaczyk

[modula id=”1890″]

Więcej o mnie

Imprezja Damian Nowaczyk – 22 lata doświadczenia w imprezach okolicznościowych. Doskonałe zaplecze techniczne, nowoczesne prowadzenie imprez i ogromny bagaż doświadczeń. Moja przygoda rozpoczęła się od zagrania osiemnastek dla kolegów i koleżanek ze szkoły, później trzy lata grania w klubach muzycznych na terenie wielkopolski i odnalezienie celu w życiu. Lubię prowadzić imprezy, a najbardziej imprezy okolicznościowe, więc od osiemnastu lat zajmuję się właśnie taką działalnością.

Rozwijam się i zdobywam nowe umiejętności. Każdy kolejny sezon weselny to kolejne zabawy, konkursy i quizy, które doskonale integrują gości. Poza tym przybywają animacje taneczne, które prowadzę zarówno do klasycznych przebojów (polonez, walc, zorba i inne) i nowej muzyki (Kungs, Don Diablo, Purple Disco Machine).

Co roku w mojej ofercie pojawiają się również świeże pomysły na uświetnienie ważnych elementów imprezy:

  • pirotechnika sceniczna
  • ciężki dym
  • fotobudka
  • dekoracje świetlne LED
  • oryginalne podziękowania dla rodziców
  • kreatywne oczepiny bez spiny 🙂

Mój Fanpage na Facebook-u